Logga in

Styrelsen

Namn Representerar Mailadress
Anna Sjörs Ordförande romboland30291@gmail.com
Hans Nilsson Torsby kommun hans.nilsson@munkfors.se
Katarina Karlsson Hagfors kommun katarina.r.karlsson@hagfors.se
Katrin Edholm Munkfors kommun katrin.edholm@forshaga.se
Lars Emilson Forshaga kommun lars.emilson@forshaga.se
Ida-Lis Rundin

Karlstads kommun

ida-lis.rundin@karlstad.se
Sofia Hallerbäck Karlstads kommun sofia.hallerback@karlstad.se
Marcus Ilberg Hammarö kommun marcus.ilberg@hammaro.se
William Dickson Fiskevattensägarna williamdickson@telia.com
Erika Alm Stora Enso skog AB erika.alm@storaenso.com
Sonja Råberg Fortum Sverige AB sonja.raberg@fortum.com
Lasse Söderlund Sysslebäcks FVOf lasse@soderlundkonsult.se
Observatörer

Daniel Nilsson

Kalkningsförbundet daniel.nilsson@kalkningsforbundet.se

Grete Algesten

Länsstyrelsen_Värmlandg grete.algesten@lansstyrelsen.se

Erica_Björndotter

Skogsstyrelsen_Värmland

erica.bjorndotter@skogsstyrelsen.se
Johan Watz Kalrstads universitet johan.watz@kau.se

  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.