Logga in

Styrelsen

Namn Representerar Mailadress
Anna Sjörs Ordförande romboland30291@gmail.com
Hans Nilsson Torsby kommun hans.nilsson@torsby.se
Liisa Larsson Hagfors kommun liisa.larsson@hagfors.se
Katrin Edholm Munkfors kommun katrin.edholm@forshaga.se
Lars Emilson Forshaga kommun lars.emilson@forshaga.se
Alexander Torin

Karlstads kommun

alexander.torin@karlstad.se
Sofia Hallerbäck adj ersättare för A. Torin Karlstads kommun sofia.hallerback@karlstad.se
Lars Elfstrand Hammarö kommun lars.elfstrand@hammaro.se
William Dickson Fiskevattensägarna williamdickson@telia.com
Hans Nordberg Mellanskog EF strangsforsen9@gmail.com
Katarina Erelöf Fortum Sverige katarina.erelof@fortum.com
Tony Sahlberg Klarälvens FVOf i Hagfors kommun tony.sahlberg@regionvarmland.se
Observatörer

Daniel Nilsson

Kalkningsförbundet daniel.nilsson@kalkningsforbundet.se

Eric Bergwall

Länsstyrelsen_Värmland eric.bergwall@lansstyrelsen.se

Erica_Björndotter

Skogsstyrelsen_Värmland

erica.bjorndotter@skogsstyrelsen.se

  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.