Logga in

Styrelsen

Namn Representerar Mailadress
Anna Sjörs Ordförande romboland30291@gmail.com
Hans Nilsson Torsby kommun hans.nilsson@torsby.se
Liisa Larsson Hagfors kommun liisa.larsson@hagfors.se
Katrin Edholm Munkfors kommun katrin.edholm@forshaga.se
Lars Emilson Forshaga kommun lars.emilson@forshaga.se

Sofia Hallerbäck Karlstads kommun sofia.hallerback@karlstad.se
Lars Elfstrand Hammarö kommun lars.elfstrand@hammaro.se
William Dickson Fiskevattensägarna williamdickson@telia.com
Hans Nordberg Mellanskog EF strangsforsen9@gmail.com
Dag Cederborg Fortum Sverige dag.cederborg@fortum.com
Lasse Söderlund Sysslebäcks FVOf lasse@soderlundkonsult.se
Observatörer

Daniel Nilsson

Kalkningsförbundet daniel.nilsson@kalkningsforbundet.se

Grete Algesten

Länsstyrelsen_Värmlandg grete.algesten@lansstyrelsen.se

Erica_Björndotter

Skogsstyrelsen_Värmland

erica.bjorndotter@skogsstyrelsen.se

  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.